KAMPANYALI ÜRÜNLER Yeni Gelenler Bizim Seçtiklerimiz Popüler Ürünler

Kategoriler

Stok Kodu:  3 M AKROBAT KOL

3 M DUVAR TİPİ AKROBAT KOL

3 METRE

TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜ 

• FB PRO DAK SERİSİ akrobat kollar esnek – hareketli yapısı sayesinde toz, duman ve partikül emisyonlarının açığa çıktığı noktada, ortama yayılmadan yakalanmasını sağlar.
• Çeşitli toz tipleri için farklı özelliklerde hortum seçenekleri.
• Özel flanş tip davlumbaz ile toz, duman ve emisyonların etkin emişi sağlanır.
• Duvara veya masa üzerine monte edilebilir, iki farklı ürün seçeneği.
• Kullanım ve bakımı kolay.
• Merkezi kanal sistemine veya tek fana bağlanabilir.

FİYATLARDA KARGO ÜCRETİ DAHİL DEĞİLDİR

Kargoya veriliş süresi: 
3 Gün
7.552,00 TL
3.775,98 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Akrobat Kol Nedir?

Akrobat Emiş Kolları çalışma ortamında havaya karışan zararlı gazları vakumlayarak ortamdan uzaklaştırmak için özel olarak dizayn edilmiştir.krobat Emiş Kolları her pozisyonda durabilir, ilave destek gerekmez. Akrobat Egzoz Kolları iç kısmında kendi kendisini taşıyabilen mekanizmadan oluşan taşıyıcı karkas 360° dönebilir sistemdir. Damperli egzoz davlumbazı ve duvar bağlantısından oluşur. Herhangi bir pozisyona getirilebilir ve bu konumda ilave bir destek gerektirmeden kalabilir. Taşıyıcı karkas değişik çaplarda, sıcağa ve aşınmalara muazzam dayanıklı antistatik poliüretan helix çelik telli esnek hortumların içerisindedir.
Tek bir vantilatöre veya merkezi sisteme bağlanabilir. 360° dönebilen çelik davlumbazı kaynak dumanını bloke ederek nokta vakum ayarlarını tam olarak yerine getirecek şekilde dizayn edilmiştir.
Esnek emiş kolları esnek hareketli yapısı sayesinde toz, duman ve partikül emisyonlarının açığa çıktığı noktada, ortama yayılmadan yakalanmasını sağlar.
• Çeşitli toz tipleri için farklı özelliklerde hortum seçenekleri.
• Özel flanş tip davlumbaz ile toz, duman ve emisyonların etkin emişi sağlanır.
• Duvara veya masa üzerine monte edilebilir, iki farklı ürün seçeneği.
• Kullanım ve bakımı kolay.
• Merkezi kanal sistemine veya tek fana bağlanabilir.
Özellikleri ;
· Klasik davlumbaz emiş sistemleri dumanı solumanıza engel olmaz.Akrokol ile dumanı kaynağından çekebilirsiniz.
· 180° lik tarama alanında çalışma imkanı sağlar
· Çelik mafsallı taşıyıcı sistem kolun istenen pozisyonda durmasını sağlar
· Gazlı amortisörlü denge sistemi ile hareket ettirilmesi çok kolaydır ve zamanla ve pozisyonla özelliğini kaybetmez.
· Taşlama ve toz emişi için taşıyıcı çelik sistem esnek boru dışında olacak şekilde imal edilebilir.
· Aluminyum emiş davlumbaz darbelere ve sıcağa dayanıklıdır
· Emiş davlumbazı üzerindeki klape ile hava hızı ayarlanabilir
· Poliüretan esnek borusu 400 mikron kalınlığında olup aleve dayanıklı ve sağlamdır.
Kullanım Alanları
Küçük çalışma alanları ve dar yerlerde etkili emiş sağlayabiliyor olması ve esnekliği sayesinde ihtiyaç duyulan her yerde kullanma kolaylığı sağlıyor. Motor sanayi, taşlama tezgahları , dar kabinler, kaynak odaları, alçak tavanlı mekanlar da rahatça kullanılabilir.
Kullanım kolaylığı
İçerisinde veya dışında bulunan mekanizma sayesinde akrobat kolları hareket ettirmek çok kolaydır. İstenildiği şekilde çalışma pozisyonunuza uygun %100 sabitlenebilir. Taşıyıcı sistemi sayesinde denge problemi yoktur. Akrobat kollar sağlam dayanıklı bir yapıya sahip olup, en zor çalışma koşullarında dahi uzun ömürlüdür.
AKROBAT KOLLARIN AVANTAJLARI
Havayı temizleyerek ortama geri verilmesine yardımcı olur ve bu durum enerji tasarrufu sağlar.
Oluşan kirli havayı çevreye yayılmadan ve çalışanlar tarafından solunmadan kaynağından daha küçük debiler ile toplar.
Montajı ve kullanımı kolaydır.
Çalışma alanında size rahat kullanım sağlayacak esnekliğe sahiptir.

NEDEN AKROBAT KOL?

Endüstriyel ortamlarda çok miktarda değişik gazlar, duman ve tozlar havaya karışır ve çalışanlar tarafından solunarak özellikle akciğerlerde, solunum yollarında ve diğer yaşamsal organlarda tahribatlara neden olurlar. Bu nedenle sağlık açısından son derece zararlı gaz, toz, duman ve benzeri zararlı maddelerin emilerek temizlenmesi gerekir. Bilindiği gibi sağlıklı bir çalışma ortamı zaman kayıplarını en aza indirerek verimlilik artmasına imkan verir.

Fanlar Burada, çalışma alanındaki havanın sistematik olarak temizlenmesi konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Temiz soluk alınabilen çalışma alanları işyerlerinin değişmez zaruri ihtiyaçlarıdır. Çalışma alanlarının korunması için ideal çözüm nokta vakum sistemi ile garanti edilebilmektedir.

FB PRO DAK bu amaçla dizayn edilmiş ve nokta vakum ihtiyacı olan çağdaş işletmelerin standart tesisatı olarak yaygınlaşmıştır, her pozisyonda durabilir, ilave destek gerekmez, aşağıda belirtilen üstün özellikleri ile standart olarak sunulur.

İç kısmında kendi kendisini taşıyabilen mekanizmadan oluşan taşıyıcı karkas 360° dönebilir. Damperli egzoz davlumbazı ve duvar bağlantısından Oluşur. herhangi bir pozisyona getirilebilir ve bu konumda ilave bir destek gerektirmeden kalabilir. Taşıyıcı karkas 153 mm çapında, aşınmaya muazzam dayanımlı, ANTİSTATİK VE ALEV YÜRÜTMEZ POLİÜRETAN HORTUM ile kaplanmıştır. İhtiyaç durumunda 1100°C sıcaklığa kadar farklı sıcaklıklara dayanımlı çeşitli hortumlar ile kaplanması mümkündür. Yurt içi ve yurt dışı pazara Çelik Duvar bağlantı konsolu ve Davlumbazı ile birlikte tam takım olarak sunulur.Çelik duvar konsolu bağlantısından 360° dönebilir. Davlumbazı 360° dönebilir. Volüm damperi ile hava ayarı yapılabilir. 360° dönebilen davlumbaz kaynak dumanını bloke ederek nokta vakum şartlarını tam olarak yerine getirecek şekilde dizayn edilmiştir ve sıradan davlumbazlara göre %40 daha fazla verim sağlar. Davlumbazların opsiyonel olarak Paslanmaz çelik, Galvaniz çelik, boyalı çelik olarak üretimi mümkündür. Tek bir vantilatöre veya merkezi havalandırma sistemine bağlanabilir. Işıklandırma seti ve fan motoru otomatik start-stop kontrol kutusu opsiyoneldir. Toz, Buğday, pirinç, mısır, şeker, bulgur, ilaç, un, kum, çakıl, çöp, demir talaşı ve benzeri aşındırıcı katı maddelerin emilmesi için farklı çap ve özellikte hortumlar ile donatılmış Dıştan mafsallı akrobat kollar için şirketimiz ile irtibat kurunuz.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor