Müşteri Hizmetleri: 0850 441 22 93 Sipariş Sorgulama E-Katalog Sertifikalar CAD Çizimler İletişim
Bu ürünün kategorileri:
Hücreli Fanlar
HÜCRELİ SEYREK KANATLI ›››
BHV-R SERİSİ

BHV-R 280-B 5.800 M³ RADYAL SEYREK KANATLI HÜCRELİ ASPİRATÖR


BHV-R 280-B 5.800 M³ RADYAL SEYREK KANATLI HÜCRELİ ASPİRATÖR
Ürün Kodu  :  BHV-R 280-B

TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜ

 

  • BAHÇIVAN BHV-R SERİSİ FANLAR İZOLELİ KABİNİ SAYESİNDE SINIFININ EN ESSİZ FAN ÇEŞİTİDİR. GENİŞ SEÇİM YELPAZESİ VE MODÜLER SİSTEMİ SAYESİNDE MONTAJI VE DEMONTE İŞLEMLERİ ÇOK KOLAYDIR. İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE KULLANIM ALANLARINA GÖRE DAHA YÜKSEK KAPASİTELERDE ÜRETİLMEKTEDİR. HÜCRELİ FAN FİYATLARI VE DAHA DETAYLI ÜRÜN ÖZELLİKLERİ İÇİN AŞAĞIDA LİSTELENEN ÜRÜNLERE GÖZ ATABİLİR VEYA MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYARAK BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.
  • KULLANIM YERLERİ: GENELDE SESSİZ ORTAM GEREKTİREN YERLERDE KULLANILIR. BUNLARDAN BAZILARI; İŞ YERLERİ, BANKALAR, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, SPOR KOMPLEKSLERİ, TOPLANTI VE KONFERANS SALONLARI, SÜPERMARKETLER, FABRİKALAR, HASTANELER, OTELLER, OKULLAR, SİNEMA SALONLARI, İLAÇ FABRİKALARI, TEKSTİL ATÖLYELERİ, MATBAALAR VB. İŞ YERLERİNDE KANALLARA TAKILARAK TEMİZ HAVA NAKLİNDE KULLANILIR. İSTEK ÜZERİNE ÇEŞİTLİ FİLTRELER TAKILABİLİR.
  • MALZEME: KASASI 0,70 MM İLE 1 MM ARASINDA GALVANİZ SACDAN ÜRETİLİR. ÇİFT CİDAR OLARAK ARASINA 20 MM KALINLIĞINDA CAM YÜNÜ DOLDURULMUŞTUR. İSKELETİ ALÜMİNYUM PROFİLDEN OLUP KÖŞELER PLASTİKTİR. MOTOR VE FAN ŞASE ÜZERİNDE KAYIŞ KASNAK TAHRİKİ İLE ÇALIŞMAKTADIR. TİTREŞİM ÖNLEYİCİ LASTİK TAKOZLAR BULUNUP ÖZEL CONTALARLA SIZDIRMAZLIK SAĞLANMIŞTIR. ATIŞ AĞZI BAĞLANTISI KONNEKTÖR İLE BAĞLANMIŞTIR.
BHV-R PDF İNDİR 

Liste Fiyatı  :  7.670TL 
İndirimli Fiyatı  :  4.219TL
 
Ürün Hakkında
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
    

 

Hücreli Aspiratörler

FB PRO SERİSİ HÜCRELİ ASPİRATÖRLER Isıtma ve soğutma istemeyen sadece havalandırma ihtiyacı olan mahallerde, ortam havasını temizlemek için, kullanılacak ortam havasının fizyolojik özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme kapasitesine sahip, tam sızdırmazlığı sağlanmış, yüksek kalitedeimal edilmiştir. kaset filtreli veya filtresiz olarak kullanılabilmektedir.

Kaset tipi filtrelerde kullanılan filtre çeşitleri;

  • G-4 toz tutucu filtre
  • Metal yağ tutucu filtre
  • Granül karbon koku giderici filtre
  • Lif tutucu

 

Hücreli aspiratörler monte edileceği yere, hava kanallarının durumuna, emiş ve üfleme yönlerine göre belirlenir ve imalatı gerçekleştirir.

 

ÜRÜNLERİMİZ: 2.000 m³/h ile 20.000 m³/h arası standart öne eğimli çift emişli sık kanatlı kayış kasnak tahrikli hücreli vantilatörler yapılmaktadır. TSE standartlarına uygun olarak her türlü ölçümleri yapılır. Talep üzerine istenilen m³/h ve paskallarda 20.000 m³/h ile 100.000 m³/h arası kapasitelerde üretim yapılmaktadır. Frekans invertörü (hız kontrol cihazı) ile de çalıştırılabilir.

• Hücreli Aspiratörlerimizin karkası natural eloksallı alüminyum profilden ve plastik köşe elemanlarından imal edilmektedir.

• Hücre panelleri isteğe bağlı olarak 25 mm veya 50 mm kalınlığında olup dış cidar elektrostatik toz boyalı, iç cidar galvaniz sacdan imal edilmektedir.

• Yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlayan 50 kg/ m3 yoğunluğunda taş yünü dolgu panelleri kullanılmaktadır.
• Statik ve dinamik balans ayarı yapılmış, sessiz, verimli çift emişli radyal özellikteki veya müşteri isteğine göre plug fanlar kullanılmaktadır. 
• Elektrik motorlarımız 380V-50Hz değerindedir. İsteğe bağlı olarak 3 kwya kadar 220v-50hz de kullanılabilmektedir.
• FB PRO SERİSİ HÜCRELİ ASPİRATÖRLER standart hücreli aspiratörlerinde kullanılan fan-motor takımı titreşim sönümleyicili bir şasede olup, güç aktarımı kayış-kasnak tertibatıyla veya direk akuple fanlarla sağlanmaktadır.

 

HÜCRELİ ASPİRATÖRLER, yapılarda mahal havasının egzost edilmesine olanak sağlayan merkezi sistem cihazlardır. Standart olarak imalatı filtresiz yapılan hücreli aspiratörlerde, yağlı havanın egzost edilmesi gereken durumlarda hücre içerisinde fan ve motor grubunu koruma amaçlı metal filtreler kullanılmaktadır.

GENEL ÖZELLİKLER

•          Dış iskeleti oluşturan kenar profiller ve takviye profiller 6063 kalitede alüminyum malzemeden ekstrüzyon yolu ile cihaz ebadına uygun olarak değişik ebatlarda imal edilmektedir.

•          Profil köşe elemanları profil yapısına uygun olarak plastik malzemeden imal edilmektedir.

•          İskelet yapının görünür altı yüzünün kapatılması amacı ile kullanılan kapak panelleri galvanizli sacdan imal edilmektedir. Sandviç yapıda olan panellerde iç ve dış cidar kalınlıkları cihaz ebadına bağlı olarak 0,60-1,00 mm galvanizli sacdan imal edilmektedir.

•          Sandviç yapının orta kısmında isteğe bağlı olarak taşyünü veya camyünü malzeme kullanılmaktadır.

•          Servis kapıları, menteşeli ve kilitlemeli kapı kolu mekanizmalarından oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak gözetleme camı ve aydınlatma armatürü de kullanılmaktadır.

•          Kenar ve takviye profilleri ile kapak panelleri birleşim noktalarında, muhtemel hava sızıntılarını engellemek amacı ile kullanılan sızdırmazlık contaları EPDM malzemeden imal edilmektedir. Ezilme veya şekil bozukluğuna uğramayan bu contalar maksimum düzeyde sızdırmazlık sağlamaktadır.

•          Hava damperlerinde dış gövde ve kanat profilleri 6063 kalitede alüminyum malzemeden ekstrüzyon yolu ile imal edilmektedir. Dişli ve yatak aksamı ise sert PVC malzemeden imal edilmektedir.Kanatlar, hava geçişi üzerinde minimum basınç kaybını  yakalamaya imkân sağlayacak şekilde imal edilmektedir.

•          Aspiratör hücrelerinde, statik ve dinamik balanslı, radyal çift emişli, yüksek verimli fanlar kullanılmaktadır. Titreşimin hücreye geçişini engellemek için fan-motor grubu, kapasiteye bağlı olarak belirlenen boyut ve adette titreşim izolatörü üzerine monte edilmekte ve fan ağzı esnek bağlantı ile ana gövdeye bağlanmaktadır. Fan-motor grubunda standardın öngördüğü normlara uygun kayış ve kasnaklar kullanılmaktadır.